Jeseníky - regionální produkt BIO kvalita BIO - regionální produkt

Stolařství

Jsme moderně zařízený stolařský provoz se specializací na výrobu včelařských potřeb, fungující již od roku 1996.

Stolařský provoz je plně a účelně přizpůsoben požadavkům trhu a všem včelařským zákazníkům. Vyrábí se pouze dlouhodobou praxí ověřené potřeby, samozřejmostí je potřebná kvalita a hlavně nízká cena.

Pro vysokou poptávku včelích úlů a rámků, v ČR a zemích EU, jsme v roce 2000 vybudovali zcela nové provozy velké stolárny a dvou skladovacích hal. Zmodernizovali jsme strojový park, zakoupili sušárnu řeziva a katr na pořez kulatiny. Tímto krokem jsme dospěli k výraznému zrychlení výroby a zajistili vysokou kvalitu používaných materiálů. Na kvalitu materiálů a jejich vlhkosti je v naší firmě kladen velký důraz.

K výrobě úlů používáme převážně borovici vejmutovku – je lehká a obsahuje pryskyřici, tím ve vlhkém prostředí více vydrží.

Vyrábíme veškeré používané typy dřevěných úlů v ČR a zemích EU, včetně rámků v přířezu až po nadrátkované provedení.

Jsme schopni vybavit a založit úspěšný chov jak malého hobby včelaře, tak i profesionální včelařskou farmu tzv. na klíč.

Našim zákazníkům jsme vždy ochotni pomoci radou, jak efektivně provozovat včelařská zařízení. Kalkulace zakázek a poradenství je prováděno samozřejmě zdarma.

Přijďte, zavolejte – s námi se dá mluvit!